Temeljne 3LHD vrijednosti su suradnja i talent

U našem arhitektonskom studiju, suradnja je na prvom mjestu, napredujemo uz timski duh, potičući kontinuirano učenje i rast kroz svaki projekt.

Naš tim
Partner Direktor Podrška Poslovanja Projektant Voditelj Projektni Tim Specijalistički Tim

Nevena Kuzmanić

Projektant voditelj

nevena@3lhd.com

Ivana Šajn

Projektant voditelj

ivana@3lhd.com

Ana Mikelić

Projektant voditelj

ana@3lhd.com

Dragana Šimić

Projektant voditelj

dragana@3lhd.com

Jure Živković

Projektant voditelj

jure@3lhd.com

Zoran Šuša

Projektant voditelj

zoran@3lhd.com

Mia Andrašević

Projektant voditelj

mia@3lhd.com

Daša Manojlović

Projektant voditelj

dasa@3lhd.com

Hana Kevilj

Projektant voditelj

hana.kevilj@3lhd.com

Ivana Kazija

Projektant voditelj

ivana.kazija@3lhd.com

Marijana Pivac

Projektant voditelj

marijana@3lhd.com

Koraljka Brebrić Kleončić

Projektant voditelj

kora@3lhd.com

Uršula Juvan

Projektant voditelj

ursula@3lhd.com

Leon Lazaneo

Projektant voditelj

leon@3lhd.com

Zorislav Petrić

Projektant voditelj

zorislav@3lhd.com

Voljeli bismo doznati više o tebi

3LHD uvijek prihvaća prijave arhitekata koji traže posao u uzbudljivoj i poticajnoj radnoj okolini. Pošaljite CV i portfolio sa svojim radovima na adresu ureda ili se prijavite online.

Pročitaj više